کارگاه خصوصی همسفران عطار نیشابور 99/04/30
دوشنبه 30 تیر 1399 ساعت 08:57 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر ساناز | ( نظرات )

جلسه یازدهم  از دوره سیزدهم  نمایندگی عطار نیشابور

نگهبان: همسفر طیبه  استاد:  کمک راهنما همسفر شکوفه دبیر: همسفر منصوره

روز دوشنبه مورخه 99/04/30 ساعت 15:00

دستور جلسه : وادی یازدهم


بنام خالق تاریکی‌ها

در ابتدا خیلی خوش‌حالم که در خدمت شما عزیزان هستم ، در این جایگاه و امیدوارم که جلسه خوبی را با همدیگر داشته باشیم.

مسئله اول ، مسئله روز است یعنی همان ویروس کرونا : از شما خواهش می‌کنم مراقب باشید و شوخی نگیرید این موضوع را .

D.S.P   یا همان سرکه سیب را مصرف کنید حتماً یک‌چیز شیرین چاشنی اول کنید (شیره ، نبات ، عسل ) قرقره کنید و بخور بدهید و امیدوارم که از این طوفان هم مثل طوفان‌های دیگر عبور کنیم . کنگره به ما یاد داده که چگونه عمل کنیم و تقریباً همه آموختیم که چه‌کار کنیم که این طوفان‌ها به ما آسیب زیادی نزنند.

بعد از وادی دهم صفت گذشته در انسان صادق نیست چون انسان جاری است به وادی یازدهم می‌رسیم .

وادی یازدهم می‌خواهد به‌نوعی من را مثال بزند که با پشت سر گذاشتن این وادی چه چیزهایی یاد گرفتی ؟ ! آیا توانسته‌ای آن چشمه جوشان درون خودت را با اطلاعات ، پتانسیل و انرژی‌ای که در راستای یادگیری و آموختن این وادی‌ها می‌باشد به جوشش درآوری ؟

در این وادی بحث معنویات  قوانین الهی ( دروغ ، غیبت ، دزدی ، عیب‌جویی ، قضاوت ، خیانت ، فضولی  . . .)

چشمه‌های جوشان ورودهای خروشان همگی به بحر اقیانوس می‌رسند .

چشمه :جوششش ، زلالی ، پاکی ، ایمان ، بخشش ، صبر، تلاش ، انرژی ، تزکیه و پالایش ، آرامش

آموختیم که اگر چشمه جوشان و رود خروشان نباشیم ، قطعاً مردابی ساکن و بی‌حرکت خواهیم شد .

بسان یک چشمه باید بجوشیم ، حرکت کنیم تا باقدرت به رود برسیم و به فرمایش بنیان کنگره 60 سنگلاخ‌ها و موانع را پشت سر بگذاریم کوه را دور بزنیم ، از دره سرا ریز شویم و بدون هراس و ترس ، آبشاری پرقدرت شویم تا به اقیانوسی آرامش برسیم که صدالبته چشمه شدن ازل الهی را می‌طلبد.

نکته مهم در این وادی  : پیش‌نیاز تبدیل به تغییر است  ، هرکسی بخواهد تبدیل شود باید بداند بدون تغییر هیچ تبدیل واقعی نیست . برای تغییر فرکانس و اینکه چشمه جوشان شویم باید شرایطی فراهم کنیم که یکی از این‌ها منبع انرژی است و باید ابتدا در درون ما اتفاق بیفتد که همان تغییر جایگاه است .

با شروع خدمت کردن تغییر جایگاه که همان اختلاف‌پتانسیل است . مستلزم کاربردی کردن آموزش‌ها است تا به عشق سالم یا عشق بلاعوض برسیم . ناگفته نماند که در این مسیری که طی می‌کنیم همواره موانع بزرگ و کوچک را تجربه خواهیم کرد ولی در نظر داشته باشیم  این ناهمواری‌ها به‌عنوان نیروهای مکمل الزامی است و هستی بدون این نیروها نمی‌تواند ادامه دهد.

وادی یازدهم برای من شکوفه این‌گونه اتفاق افتاد . سال 93 که لطف خداوند شامل حال ما شد و وارد کنگره شدیم همیشه و در همه حال دعاگوی مهندس  دژاکام و خانواده  عزیزش هستیم و خوب شدن مسافرم که همیشه برای من خواب و رؤیا بود به وقوع پیوست .لطف خداوند و عشق و علم راهنمای عزیزم خانم حانیه ، مسیر زندگی‌ام را عوض کرد .عشق و لذت‌هایم را عوض کرد . که در همه مراحل سفر قوت قلبم بود و هستند و یکی از بهترین دارایی‌های زندگی‌ام هستند.از صمیم قلب از ایشان سپاس گذارم و بهترین‌ها را برایشان آرزو می‌کنیم .

و اما یوم الفصل دیگری من شعبه نیشابور در سال 95 و جایگاه جدید راهنمای تازه واردین که برای اولین بار طعم خوش‌خدمت کردن را چشیدم دبیری  ، نگهبانی ، عکاسی سایت ، از همه شما سپاس گذارم  بابت انرژی و آموزش که طی این چند سال بدون هیچ چشم‌داشتی به من دادید.  مهربانی‌ها و محبت‌های شمارا هرگز فراموش نمی‌کنم . اینجا بودن به من آموخت تماشاچی نباشم . بازیگر باشم  . اگر روی زمین آشغالی افتاد خم بشوم و آن را بردارم . در هر جایگاهی و این دیدن است ، این دیدن سهم من است باید به خاطر این دیدن سپاس گذار باشم .

تشکر می‌کنیم از همه راهنماها الخصوص خانم نیره عزیز به خاطر آموزش‌های نابش . از خانم آمنه گرامی که همیشه یک همسفر، همراه من در این راه پرپیچ‌وخم بود و گوش شنوا و لبخند به لب در برابر غرغرهای من واقعاً متشکرم .

از همه مرزبان‌های عزیز به‌ویژه خانم ساناز عزیز که دست‌تنها شعبه عطار را نظم می‌دادند و همچنین اسیستانتهای گرامی خانم اشکذری عزیز که صبر و سکوت  را از ایشان آموختم که همیشه تمام گره‌ها را به‌راحتی باز می‌کردند و خانم زارع عزیز که همیشه برای من عزیز هستند .

و از تمامی رهجویان کنگره 60عطار نیشابور تشکر می کنم .

و در آخر از مسافر عزیزم حمید واقعاً ممنونم که در ابتدا مصرف‌کننده شد و باهمت و پشتکار به رهایی رسید و به من اجازه خدمت داد و همیشه همراه من بود از خداوند می‌خواهم که تا آخر عمر خدمت گذار صدیق کنگره 60بمانم.

اینک اما ، وقت رفتن آمده

فرصت خدمت برایم ؛ پرشده

کنگره که هست جای امن من

هست جای کنگره در قلب من

دوری از او ، گرچه سخت و جان گداز است

سرنهادم من ، به‌فرمان رئیس انجمن ...

از همه شما سپاس گذارم که امروز حضور داشتید با صحبت‌های گرمتان مثل همیشه از وجودتان و از حضورتان یاد گرفتم و انرژی گرفتم .

و گل نمادین توسط مرزبان خانم فاطمه به رهجو خانم شکوفه تقدیم شد .

تایپ و نگارش همسفر ساناز 

عکاس همسفر اعظم لژیون یکم

 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر شکوفه. کاشمر سه شنبه 18 شهریور 1399 03:28 ب.ظ
ازابرازلطف همتون ممنونم. ازتک تک شماآموزش گرفتم.
برای شمابهترینهاروازخداوندخواستارم.
معصومه همسفرمجیدلژیون چهارم بنیان سه شنبه 28 مرداد 1399 12:43 ب.ظ
عرض سلام وخداقوت به استادنگهبان ودبیر محترم
بسیارعالی بود سخنانتون خانم شکوفه
خداقوت به مرزبانان عزیز وکمک راهنمایان گل شعبه عطار
خداقوت به خانم ساناز وخدمت گزاران سایت
همسفر مریم لژیون مرزبانی جمعه 3 مرداد 1399 05:32 ب.ظ
با سلامت خدمت همه عزیزان جلسه بسیار خوبی بود ...وتشکر صمیمانه از خانم شکوفه بابت چند سال خدمت صادقانه ایشان در شعبه عطار نیشابور ممنون از زحمات شما خانم شکوفه عزیز هر جا که هستید موفق وسربلند باشید ...
چهارشنبه 1 مرداد 1399 04:15 ب.ظ
باسلام وعرض ادب خدمت استاد بزرگوارم خانم شکوفه عزیز.جلسه بسیارعالی وپرباری بود وبازهم مثل همیشه ازشما آموزش گرفتم .خداوند راشاکرهستم که کنگره هست وفرصت حضور دراین مکان مقدس به من داده شده ،وهزاران بارشک که مارا ازنعمت وجودشما برخوردار کرد
باتمام وجود دوستتان داریم بابت تمام خدمات بی دریغتان بینهایت سپاسگزاریم....درپناه خداوند مهربان همیشه سلامت وبرقرارباشید
همسفر مهدیه سه شنبه 31 تیر 1399 04:19 ب.ظ
سلام خدمت همه بزرگواران و کمک راهنمایان شعبه عطار نیشابور خیلی عالی خانم شکوفه عزیز انشالله همیشه موفق باشید خنده های شما آرزوی ماست پس شادمانه بخند تا آرزو هایمان اجابت شود بهترین من برای تمامی لحظاتی که به من حال خوش دادی ممنونت هستم و دعای خیرم بدرقه راهت باد تا ابد به یادت هستم راهنمای عزیزم
همسفرحمیده سه شنبه 31 تیر 1399 03:19 ب.ظ
سلام وخدا قوت به همه عزیزان ...جلسه بسیار عالی وپرانرژی بود ...خانم شکوفه عزیز امیدوارم هر کجا درحال خدمت کردن هستید موفق باشید....خداقوت هم به خانم ساناز عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات