خلاصه س دی جدال و کشش
جمعه 22 آذر 1398 ساعت 11:54 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر ساناز | ( نظرات )


خلاصه سی دی جدال و کشش به قلم همسفر اعظم از لژیون یکم
بنام قدرت مطلق الله
علم پزشکی در درمان جسم موفق بوده امادردرمان روان چندان موفق نبوده امروزه بیماری های جان وروان را با دادن قرص های شیمیایی بیشتر در بی خبری ونا آگاهی نگه میدارند بیمار را به خیال خود درمان می کننداما پس از مدتی که قرصهاکم ویاقطع شدباز به ایستگاه اول میرسند این شکست این حرفه است.
واقعی بودن ویا واقعی وانمود کردن دومعنای کاملا متفاوت دارد.آیا بیماری را درمان می کنیم یا وانمود می کنیم که درمان شده اند.
این از کجا  ریشه گرفته؟چرا دراین قضیه شکست خورد؟چرادرعلم پزشکی موفق بودیم اما درقسمت روان ناموفق؟چون آنها گفتند ما هر چه را ببینیم باور می کنیم اینکه سلول وفیزیولوژی بدن وکالبد شکافی وآناتومی بدن را می توانستند ببینند آزمایش وتحقیق کنند اما درقسمت روان نه انساندو قسمت است جسم وروان-خوب به قسمت روان توجهی نشدچون قابل دیدن نبود.
راجع به جان ادیان الهی صحبت کردند.انسان منهای جسم می شود جان.
جان یعنی روح+نفس+جن اینها صور پنهان انسان را قبول نداشتند می گفتند خدا مرد(God is ded  )هیچ روان پزشکی جرات نمی کرد اسم خدا را بیاورد حذف روح ونفس باعث شکست این حرفه شد.می گویندسایکز(جنون)
بای پلار(دوشخصیتی) اسکیزوفرنی(توهم) درمان ندارد بیشتر قرصهای آرامبخش میدادند.
گل بود وبه سبزه نیز آراسته شد.کارخانه های داروسازی هم به این سیستم اضافه شد وآنها هم شروع کردند به تولید داروهای جورواجور برای خفه کردن انسانها.
اگر ما هم منکر بقای انسان در کنگره شصت شده بودیم واونجوری فکر میکردیم هیچ حرکتی نمی توانستیم بکنیم وامکان نداشت به درمان اعتیاد برسیم.مامی دانیم روان یعنی خلق وخوی.
روان از دوبخش تشکیل شده یکی جسم ودیگری افکار واندیشه.جسم انسان مثل پیانوست-جهان بینی یا افکارمثل نوازنده-روان میشود صدای پیانو.
شخصی می خواهدقطعه ای موسیقی بنوازد اگر پیانو به هر دلیلی خراب باشد-کوک نباشد-کلیدش خراب باشد توی صدای پیانو مشکل ایجاد می شود-اگر نوازنده هم بلد نباشدبنوازدوپیانو درست باشد باز هم صدای خوبی نداریم اما اگرپیانو سالم باشدو نوازنده آموزش دیده باشدصدای خوبی خواهیم داشت.اگر توانستید صدای پیانو را تعمیر کنید بیماری روانی راهم می توانید درمان کنید.
بنابراین به این نتیجه میرسیم که بایدهم جسم وهم روان را دوست داشته باشیم باید از جسم محافظت کنیم که دچار چاقی وبیماریهای قلبی وعروقی نشویم.
دل هر ذره که بشکافی آفتابیش در میان بینی.صور پنهان را می گوید اگر ما به این اعتقاد داشته باشیم می توانیم به همه انسانها کمک کنیم.اگر در راه مثبت وخوبی قدم برداریم در راه کمک به انسانها امکان نداردبه اندازه جویی یک سر سوزن ضررببینی.
از مضیق جهات در گذری وسعت ملک لا مکان بینی.این یعنی کشف والشهود. این مرحله ای است که انسان وارد فاز دیگری می شودودیدن صور پنهان انسان است چشم دل یعنی همان که شب می خوابید وخواب می بینید باچشم سر فقط می توانید جسم را ببینید صور آشکار را.
بله ذرات رااگر بشکافیم توان لحظه ای از دید آنرا نداریم.مسئله خداشناسی فقط رفتن به بهشت وجهنم نیست مسئله تمام ادیان این است که انسان تکلیف خودش را بداند.چگونه زیستن خودش را بداند.
انسانها گاهی اوقات مثل خطوط موازی هستند وهیچ گاه به هم نمی رسند ولی وقتی به صورت دایره در آمد این انسانها بصورت پیوسته اند همه به هم وصلند مثل کنگره شصت که یک دایره است وهمه از این قضیه پیروی می کنند خطوط موازی به هم نمی رسند یعنی جدا جدا نباشیم-مثل دایره به هم متصل باشیم وبه هم کمک کنیم ما هیچ فرقی با هم نداریم همه حول یک مرکز  ایستاده اندو مرکزش هم خداوند است.
ما از ابتدای هستی بودیم تا انتها هم هستیم ما می گوییم از روز الست تا قیامت .جهان مثل گل می ماند یک غنچه است باز می شود و دو مرتبه بسته می شود .جهان روز به روز در حال گسترش است روز به روز در حال گسترش است روز به روز بازتر می شود واز همدیگر دور می شودبعد از آن شروع به جمع شدن می کند مثل اولش (این می شود پورولو)
باید آن چیزی که از هستی می گیریم باید چیزی به مراتب بالاتر پس بدهیم یعنی چیزی که پس می دهیم بیشتر از چیزی باشد که دریافت می کنیم.
من خودم در کنگره به رهایی می رسم پس حالا می آیم راهنما می شوم وده شاگرد دیگر راهم به درمان میرسانم.
یا یک درخت آب وخاک ونور آفتاب را می گیردزرد آلوی مثل عسل می دهدیا گلابی یا انجیر.
تمام موجودات هستی را نگاه کنی در حال خدمت کردن هستند برای همین می گو یند عبدند-چون یک چیزی می گیرندوچیز بیشتری پس می دهندباید اینگونه باشد تا هستی بچرخد.اگر موجودات کار نکنند که هستی متلاشی می شودواز بین می رود.
جنگ وجدال نیروهای مثبت ومنفی همیشه هستند باید ببینید تمایل به کدام طرف دارید.
انسان بی مشکل وجود نداردیعنی ما در این جسمیت نمی توانیم انسانی را پیدا کنیم که بی مشکل باشد.ما در پرتو مشکلات تکامل می یابیم.اگر مشکلات برای همه ما برداشته شود حیات معنی ندارد.به وسیله تفکر میتوانید راه را پیدا کنید ومشکل را حل کنید
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: خلاصه سی دی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
یکشنبه 24 آذر 1398 12:51 ب.ظ
با عرض سلام وخدا قوت خدمت خانم اعظم بسیار عالی وآموزنده بودوخدا قوت خدمت خانم ساناز بابت زحماتشان در قسمت سایت همسفران
همسفر صفیه جمعه 22 آذر 1398 11:58 ب.ظ
خدا قوت به خواهر گلم خانوم اعظم واقعا عالی بود انشاالله کنار مسافرت بهترین سفر رو داشته باشی موفق و سرفراز باشید
همسفر :نیره جمعه 22 آذر 1398 03:03 ب.ظ
خانم اعظم:دخترم.....مطالب بسیییار عالی بود.‌.ونهایت استفاده رو بردیم.‌.انشاالله همین جوری بیا جلو.‌.مطمین هستم که جایگاه راهنمایی رو تجربه خواهی کرد.....پایدار باشی.‌..‌
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic